Ana Sayfa Facebook'ta Paylaş  Üye GirişiÜye Ol
24/04/2014    iPNo: 54.196.24.103
Mail Girisi  |
 WEBMAİL  |  DİZİN  |  İLETİŞİM  |  REKLAM  |  HAKKIMIZDA
   Egze Bilişim & Kumru.Net Forum Ana Sayfası -> Hikayeler
_AnGeL
_AnGeL Offlinedir 
~Forum Admin~
~Forum Admin~
Son Görülüşü: 19 Şub 2007
Seviye:50

Altın: 26797
_AnGeL
Mesaj No: 45059 - Mesaj No - 45059Tarih: Pts Oca 16, 2006 10:19 am    Mesaj konusu: (No subject) Alıntıyla Cevap Ver
ARKADASLAR AÇACAGINIZ KONU BAŞLIKLARINI İLK ÖNCE AŞAGIDAKİ LİNKTEN FORUMA DAHA ONCE EKLENMİŞ OLUP OLMADIGINA BAKIN LUTFEN Exclamation Exclamation
Linkleri sadece üyeler görebilir!
Üye değilseniz kayıt olmak için Burayı tıklayın. Üye iseniz lütfen yukarıdaki giriş linkine tıklayınız!

DAHA ÖNCE ACILAN BIR BASLIGIN TEKRAR ACILMASI HALINDE EN SON EKLENEN SILINECEKTIR Exclamation

Melek Olmak Değil Derdim
Ama Asla Ben $eytan Olmak İstemiyorum...

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Başa dön
diamond
diamond Offlinedir 
Kadrolu Üye
Kadrolu Üye
Son Görülüşü: 18 Nis 2008
Seviye:32

Altın: 6223
diamond
Mesaj No: 45378 - Mesaj No - 45378Tarih: Cum Oca 20, 2006 2:07 pm    Mesaj konusu: Re: .::. Hikaye Başlıkları .::. Alıntıyla Cevap Ver
KEANU demiş ki:
Arkadaşlar bu bölüme AYNI GÜN 2 hikayeden fazla başlık açmayalım. Bir anda 5-6 tane başlık açıldığı zaman hiç biri okunmayabiliyor, doğru düzgün yorum da yapılamıyor o hikaye için. Hem de diğer açılmış başlıklar bir anda aşağıya kayıyor. Onun için açacağımız hikaye başlıklarını topluca değil, günlere yayarak açalım. Böylece daha güzel o konu hakkında konuşma, hem de okunma fırsatı vermiş oluruz.

Teşekkür ederim...

arkadaşları bu uyarıyı dikkate alalım lütfen günde 2 den fazla başlık açmamaya özen gösterin ki açılan başlıkların hepsi okunabilsin Exclamation

Kırık bir hayatın günlüğünden düşen,,notlar,notalar,şiirler,şarkılar.......

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger Başa dön
hayati
hayati Offlinedir 
Tazecik Üye
Tazecik Üye
Son Görülüşü: 22 Şub 2009
Seviye:1

Altın: 25
hayati
Mesaj No: 62482 - Mesaj No - 62482Tarih: Cmt Oca 10, 2009 1:25 am    Mesaj konusu: Re: .::. Hikaye Başlıkları .::. Alıntıyla Cevap Ver
KEANU demiş ki:
Arkadaşlar bu bölüme AYNI GÜN 2 hikayeden fazla başlık açmayalım. Bir anda 5-6 tane başlık açıldığı zaman hiç biri okunmayabiliyor, doğru düzgün yorum da yapılamıyor o hikaye için. Hem de diğer açılmış başlıklar bir anda aşağıya kayıyor. Onun için açacağımız hikaye başlıklarını topluca değil, günlere yayarak açalım. Böylece daha güzel o konu hakkında konuşma, hem de okunma fırsatı vermiş oluruz.

Teşekkür ederim...

merhaba
Düzen sağlamak konusunda her ne kadar rica gibi görünse de bu bir baskıdır efendim.
Bende bir kaç yıl yöneticilik yaptım üyeye daha az paylaş deme hakkımızın olmadığına kanaat getirdim.
Umarım laubalilik olarak algılamazsınız
sevgi ve saygılarımla

Kullanıcı profilini görÖzel mesaj gönder Başa dön
Yeni Başlık Gönder || Cevap Gönder
Mesajları göster:   
   Egze Bilişim & Kumru.Net Forum Ana Sayfası -> Hikayeler Pdf Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2 | Tümünü Göster
2 . sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin: